GrzybniaZnaleziono 1 produkt

Choć grzyby nie posiadają zbyt wielu składników odżywczych, są niezastąpionym dodatkiem do wielu potraw, nie mówiąc już o smacznych grzybkach marynowanych czy suszonych. Niestety, grzyby są dość drogie, a spacery po lesie często nieefektywne. Dlatego oferujemy Państwu coś wyjątkowego – gotowa grzybnia, którą można hodować na własnym podwórku. Grzybnia pozwala na to, by cieszyć się smakiem jadalnych grzybów bez dużych wydatków, leśnych przygód i ryzyka zatrucia grzybami niejadalnymi.

W naszej ofercie znajduje się grzybnia dla różnych gatunków grzybów jadalnych, zwłaszcza tych uchodzących za najsmaczniejsze, np. boczniaków, a nawet gatunku uprawianego w krajach Dalekiego Wschodu – shitake. Każda oferowana przez nas grzybnia zawiera dokładną instrukcję hodowli oraz warunków, jakie należy jej stworzyć, by grzyby mogły obficie rosnąć.

Nasze grzybnie są proste w hodowli, której koszt okazuje się dużo niższy niż zakup grzybów gotowych, pochodzących często z niepewnych źródeł. Własna grzybnia zakupiona w sprawdzonym miejscu to gwarancja bezpieczeństwa i idealnego smaku.

Znajdź produkt

Koszyk  

jest pusty
Szybki kontakt