Przedstawiciele PlantiCo na XXIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych
Szepietowo, 24-25 czerwca 2017

 

Zapraszamy na Wojewódzki Dzień Pola  i Konferencję

„Zamojszczyzna Spichlerzem Polski”.

Czekamy na Państwa 23 czerwca 2017 roku w  Gospodarstwie Rolnym Aleksandra i Marcina Zamoyskich w Michalowie/Klemensowie k. Zamościa.

 

 

Warsztatów ciąg dalszy  - „Qlturalny warzywniak”

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie wyszedł z inicjatywą stworzenia w centrum miasta ekologicznego ogródka pod nazwą "Qlturalny warzywniak".
Dzięki współpracy firm Eneris i PlantiCo udało się stworzyć ciekawą instalację ekologiczną na pasażu za domem kultury.
Z końcem kwietnia na pasażu stanęło 12 betonowych kręgów. W pierwszych kilku donicach zasadzono zioła m.in. oregano, bazylię, miętę; warzywa, takie jak rabarbar, sałatę i cukinię oraz truskawki , poziomki i kolorowe drzewka min. wiśnię, czereśnię oraz migdałowca.

Pieczę nad każdym kręgiem sprawują teraz dzieci i seniorzy, o czym informują umieszczone w nich tabliczki. Te edukacyjne donice stanowią ściągę dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z ogrodnictwem. Podczas tej ekologicznej akcji jej uczestnicy dowiedzieli się, jak zasadzić rośliny, jak o nie dbać i je pielęgnować. Otrzymali również pakiety ziół włącznie z folderami na temat uprawy warzyw i owoców. Usłyszeli też wiele cennych informacji na temat tworzenia kompostowników.

 

 

 

Miłośnicy Ogrodnictwa w akcji  !

27 kwietnia firmy ENERIS i PlantiCo przygotowały ogród warzywny w przedszkolu samorządowym numer 1 w Chrzanowie (woj. małopolskie). Wspólnie z opiekunami i rodzicami, na terenie przedszkolnego ogródka, powstał  warzywnik oraz kompostownik.

Dzięki tej akcji dzieci będą miały doskonałą okazję dowiedzieć się jak pielęgnować ogród oraz jak w stanie naturalnym wyglądają poszczególne warzywa – znane większości tylko z talerza. Poznają cykl rozwojowy roślin, ale także nauczą się dobrych nawyków żywieniowych związanych z uzupełnianiem diety o wartościowe warzywa i owoce.


 

 

 

 

TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
GREEN DAYS 2017

07-09 kwietnia 2017  | Ptak Warsaw Expo,

al. Katowicka 62, Nadarzyn

Będziemy na stoisku B19/B20

Więcej na : http://dni-zieleni.pl

PlantiCo partnerem stoiska projektowania tarasów
i ogrodów oraz warsztatów siania ziół.

Serdecznie zapraszamy !

 

 

 

---------------------------------------------------------------

W kwietniu rozpoczynamy wraz z ENERIS Surowce akcję edukacyjną zatytułowaną „Eko zdrowe – warzywa i owoce ogrodowe”. Kampania ma na celu edukację i zachęcenie do odzysku odpadów biodegradowalnych, zakładanie kompostowników oraz ogródków przydomowych ze zdrowymi warzywami z własnej uprawy.

Będziemy również zachęcać do uprawy warzyw w pojemnikach na balkonach i tarasach oraz kuchennych parapetach tych wszystkich, którzy nie mają ogródków. 
W ramach kampanii organizujemy i prowadzimy szkolenia i warsztaty dotyczące zakładania warzywników, wyboru sprawdzonych i prostych w uprawie warzyw do wysiewu. Jesteśmy także fundatorem nagród do konkursów towarzyszących kampanii.

 

 

 

Akcję prowadzimy w Chrzanowie: Uniwersytet Trzeciego Wieku, Przedszkole Nr. 1 oraz Parafia św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie – Kościelcu. Będą ponadto ukazywały się w lokalnej prasie, Tygodniku PRZEŁOM, artykuły edukacyjne i promujące całą akcję. Podczas  szkoleń i warsztatów będzie rozprowadzana ulotka informacyjna o kompostowaniu  odpadów biodegradowalnych z gospodarstwa domowego i ogrodu oraz o zakładaniu ogródka i terminach wysiewu nasion.

 

 

 

W dniach 1 – 2 kwietnia serdecznie zapraszamy do Gdańska na „Free Time Festiwal 2017” . Jesteśmy w Hali C tuż obok Czytelni Ogrodowej. Razem z organizatorami pokażemy Państwu jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Dla chętnych do nabycia nasiona i akcesoria ogrodowe w atrakcyjnych cenach !


 

AGROTECH KIELCE 2017

 

W dniach 17-19 marca jesteśmy na jednych z największych w Polsce Targach Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach.

Serdecznie zapraszamy do hali H, stoisko nr 215.

Wśród zwiedzających nasze stoisko znalazły się również oficjalne delegacje Ministrów Rolnictwa Algierii i Polski.

Więcej na : http://www.targikielce.pl/pl/agrotech.htm

 

 

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, 4-5 marca 2017

Pawilon C, stoisko 112

 

Kolejne Targi  - kolejna nagroda !

 

PlantiCo Zielonki otrzymało nagrodę  targową „Produkt Roku” za nasiona serii „W zgodzie z naturą” składającą się z nasion otoczkowanych z naturalnym stymulatorem wzrostu „Nano-gro, nasion na taśmie z nawozem naturalnym oraz certyfikowanych nasion ekologicznych.

 


 

 

Wystawy z PlantiCo:

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury       Krajobrazu "GARDENIA" , Poznań  2 -4 marca 2017 r.

Pawilon 5 parter, sektor C, stoisko 58

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIDE OF POLAND 2017

Święto Konia Arabskiego

„szczegóły już w krótce…..."

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Centralnych Targów Rolniczych, które odbędą się w Nadarzynie w dniach 25-27 listopada.

Wszystkich, którzy chcą zapoznać się z ofertą PlantiCo, obejrzeć nasze produkty oraz porozmawiać  z fachowcami „od nasion” zapraszamy do hali E.

Więcej informacji na http://centralnetargirolnicze.pl/pl/

 

CTR

 

 

Zapraszamy na XVIII DNI OGRODNIKA - Targi Międzynarodowe,

które odbędą się  10-11 września 2016 roku w Gołuchowie koło Kalisza.

Pawilon I stoisko 1

 

Nasiona PlantiCo  w programie „Maja w Ogrodzie”

Serdecznie zapraszamy do oglądania audycji  TVN
„Maja w Ogrodzie” w niedzielę 10 kwietnia 2016 roku
o godzinie 7.55

Więcej informacji o programie, powtórkach  i godzinach emisji na:  http://majawogrodzie.tvn.pl/o-nas.html

 

 

Targi Gardenia 2016 rozpoczęte!
Szukajcie nas w 5 pawilonie na stoisku 65

Złoty Medal dla PlantiCo.

Serdecznie Zapraszany na Targi Polagra Premiery 2016.
Jesteśmy w pawilonie 4 na stoisku numer 5


Złoty Medal dla PlantiCo.

 

Polagra

 

Zapraszamy na targi.

 

PlantiCo w programie "Odlotowy Ogród"

Od 7 marca, w każdą sobotę  o godz. 17:25 na antenie  TVN można zobaczyć premierowe odcinki  program „ Odlotowy Ogród”, w których o pięknie wysiane rośliny dba PlantiCo.

 

Prowadzący program -  Dominik Strzelec, jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! "Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać.

U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie.

 

Program będzie emitowany co sobotę na antenie TVN oraz powtarzany w niedzielę w TVN oraz w telewizji TTV.

 

http://www.tvn.pl/showbiz/odlotowy-ogrod-nowy-program-w-tvn-juz-od-7-marca,157647,0,0.html


PlantiCo w TVP - Polecamy !

http://www.tvp.pl/informacje-rolniczeZapraszamy na nasz profil:

https://www.facebook.com/pages/PlantiCo/1497537037128305

 

 

Medal dla PlantiCo - PLAGRA PREMIERY  2014


W styczniu odbyły się Międzynarodowe Targi Rolnictwa POLAGRA PREMIERY 2014,  gdzie zostaliśmy uhonorowani Złotym Medalem za odmianę pomidora Mieszko F1. Medale Polagra są przyznawane w oparciu o opinie producentów i specjalistów.

Mieszko F1 wyróżnia się plennością,  polecany jest do produkcji wielkotowarowej dla przemysłu przetwórczego oraz na świeży rynek. Owoce bardzo twarde, eliptyczne (80g-100g) o intensywnej czerwonej barwie, doskonałe na przeciery i do konserwowania, odporne na zgniatanie i uszkodzenia  podczas transportu, do zbioru mechanicznego.

Otrzymany Złoty Medal POLAGRA PREMIERY  potwierdza wysoką jakość produktu, jak również jest elementem jego promocji na rynku i stania się hitem sprzedaży sezonu 2014.


PlantiCo Kreatorem Garden Trendów 2014

 

Firma PlantiCo została Kreatorem Garden Trendów 2014 za nową serię nasion  „Mini Ogród”. Jest to znak jakości nadawany produktom i konceptom marketingowym, które wpływają na kształtowanie nowych trendów w ogrodnictwie oraz przyczyniają się do rozwoju branży ogrodniczej.

 

Seria nasion  „Mini Ogród” to  25 roślin przeznaczonych  do uprawy na parapetach, balkonach oraz w ogródkach przydomowych. Na serie składają się specjalnie wybrane oraz łatwe w uprawie nasiona  przeznaczone dla klientów czerpiących satysfakcję z  uprawiania własnego mini ogrodu zgodnie z hasłem „grow-your-own”. Seria jest skierowana do odbiorców świadomych korzyści płynących ze zdrowego i zrównoważonego trybu życia. Obejmuje ona rośliny przeznaczone do uprawy na tarasach, balkonach oraz w ogródkach.  „Mini Ogród” zawiera łącznie 25 pozycji, m.in.  warzywa liściowe, mieszanki na cięte listki, ostrą paprykę oraz karłowe pomidory koktajlowe w różnych kolorach.

 

PlantiCo w programie TVR "OGRÓD BEZ TAJEMNIC"

Kliknij TU


Strona głównaStrona główna

Szybki kontakt